چه خبر از زرندیه؟
درچ مطالب فرهنگی--اجتماعی-- خبری--هنری-در مورد زرندیه ومامونیه 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
 
 
 
وسعت دیده ما
 
ما نه آنیم که در بازی تکراری این چرخ و فلک ،
  هرکه از دیده ی مارفت ، ز خاطر ببریم ! 
 یا که چون فصل خزان آمد و گل رفت بخواب ،
دل به سوی دگری داده ، از آنجا بپریم ،
وسعت دیده ی ما ، خاک قدم های شماست !
خاک زیر قدمت را به دو دنیا ندهیم

 


موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ چهارشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۰ ] [ 13:57 ] [ ebrahim ]

 

توسط یکی از همشهریان گرامی نامه ای بدستمان رسید که ضمن تقدیر و تشکر فراوان از این همشهری دلسوز عین نظر ایشان و پاسخ خود را در اینجا قرار می دهیم 

   1cd5bfnyjrwbuiozc014.jpg

              تصویر مرحوم سید جمال کمالی پدر بزرگ پدر حجت الاسلام خاج سید رضا کمالی ایشان 2 فرزند پسر و 3 فرزند دختر داشتند فرزندان پسر ایشان مرحومان سید محمد و سید قاسم کمالی تا کنون همه فرزندان دختر و پسر ایشان فوت نموده اند و حتی چندین نوه ایشان از جمله سید جواد و سید جعفر و سید مرتضی و سید ابراهیم همگی فرزندان سید محمد و سید فرج و سید باقر کمالی فرزندان  سید قاسم فوت نموده اند خداوند روح همگی آنها را شاد کند.

در ضمن این عکس مربوط به حدود 90 سال قبل است  
جم
عه ۱۶ بهمن۱۳۹۴ ساعت: 22:40

 

سلام خدا مرحوم کشاورزی و امثال ایشان را رحمت کند اما به قول قدیمیها پهلوان زنده را عشق است منظورم حاج اقا رضا کمالیست که خودم شاهدم که باهمسرش چگونه همه زندگی خود را وقف مامونیه کرده و مسیولین شهر بجای فرش قرمز انداختن زیر پایش دایم سنگ اندازی میکنن تا کی باید شاهد چاپلوسی برای این مسئولین رده پایین مامونیه باشیم فقط خواستم ارادتمو به آسید رضا نشان بدهم البته شاهد احترام مردم به ایشان هستیم ولی ظاهرا اقایون مسئول از کسی که بار زمین ماندشونو بر میداری خوششون نمیاد و دیگر هیچ

پاسخ: سلام بر عزیز دل برادرم و همشهریم 
از احساس خوب شما به خادمین مردم بسیار خوشحالم که خداوند من وشما را مامور می کند که تذکر دهیم تا افراد خادم و دوست داشتنی را هم بشناسیم و هم بشناسانیم .
حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید رضا کمالی فرزند مرحوم حاج سید جعفر و نوه مرحوم سید محمد و نتیجه مرحوم سید جمال از نیکان شهر مامونیه و زرندیه هستند و ایشان با خدای خودش معامله می کند و بس .
ما ارادت خاصی به ایشان و خانواده داریم خدا حفظشان کند ما دعاکو هستیم .
همشهری گرامی در این جا از من یکی چه کاری ساخته است ؟
بفرمایید تا در زودترین زمان آنرا انجام دهم اگر از دست این بنده تقصیر کار و گناه کار کاری بر اید هیچ وقت دریغ نخواهم کرد.
من بارها از ایشان یاد کرده ام ولی کار عملی چه کاری باید انجام دهم

موضوعات مرتبط: تبریک و تشکر، در خواست
[ یکشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۴ ] [ 10:10 ] [ ebrahim ]
دیروز یکی از دانش آموزانم که از دبیرستان رفته بود قدم رنجه فرموده بود و برای دیدار معلمان خود بمدرسه آمده و کلی من را خوشحال کرد .

 

می گفت:بعد از اینکه شما نوشتید دانش آنوزان چرا خبری از ما نمی گیرند ؟؟؟!!!
آمده ام بگویم :ما دانش آموزان معلمانی را که برای ما زحمت می کشند از یاد نمی بریم.

گفت:از نوشته شما بسیارتکان خوردم و امروز که درس هم داشتم !!! اجازه گرفتم تا به شماها سر بزنم .

یکی از روزهای خوب من بود با توجه به کمر درد شدید در کنارش نشستم و از مدرسه و درس و دوستان دیگر صخبت شد و خبر خوب دیگری هم داد که ما یک گروه موسیقی سنتی درست کرده ایم و چند برنامه هم اجرا کرده ایم و یکی از برنامه ها را بمدت کمی تماشا کردم بسیار عالی بود دیگر از این بهتر نمی شد .

قول داد در یک برنامه من را دعوت کند که بسیار خوشحال خواهم شد.

این را نوشتم که بگویم دانش آموزان خوب کم نیستند اگر به معلمها سر نمی زنند ولی بفکر هستند .

پس همه برای دانش آموزان خودمان زحمت بکشیم .

l17jogdaoxarfxyqbw.jpg

 دفتر باغ گیاه شناسی و نوشتن یادگاری از طرف کلاس 

xhgmj383r402jeh99c1.jpg

کلاس درس و اجرایی جند از موسیقی سنتی


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ پنجشنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۴ ] [ 10:55 ] [ ebrahim ]
                عزاداری دهه سوم ماه صفر در مرکز خیریه دارالحسن شهرستان زرندیه 

طبق سنوات قبل مجلس روضه خوانی و سخنرانی دهه آخر ماه صفر همزمان با اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) در تنها مرکز نیکوکاری دارالحسن شهرستان زرندیه برگزار می گردد.

در این مجلس حصرت حجت الاسلام و المسلمین حاج  سید رصا کمالی به یادگار  از مرحوم پدرش مرحوم حاج سید جعفر کمالی از اوصاف اهل بیت و اربعین حسینی به سخنرانی خواهند پرداخت.

لازم بذکر است این مرکز تا کنون در اقدامات خود توانسته است با کمک خیرین والا مقام گره از کار افراد کم در آمد باز کند و در حد توان خود مشکلات مردم را بطور خودجوش و ریش سفیدانه حل کند .

از عموم مردم و دیگر خیرین در خواست داریم در صورت امکان برای کمک به نیازمندان آبرومند و کم توان هر چقدر می توانند به این مرکز کمک کنند و با مسولین این مرکز تماس بگیرند .

خداوند به همه شما و بانیان خیر اجر اخرت را مرحمت کند  


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ دوشنبه نهم آذر ۱۳۹۴ ] [ 19:12 ] [ ebrahim ]
                                         سوگواره تعزیه خوانی در زرندیه 

با همت و تلاش اداره ارشاد شهرستان زرندیه بمدیریت آقای جوانمرد که انصافا یکی از مدیران پرتلاش و پرکار و جوانمرد زرندیه در حوزه کاریش می باشد سوگواره ای تعزیه در مرکز شهرستان در حسینیه جنب مسجد صاحب الزمان با هنرنمایی تعدادی تعزیه خوان از شهرها و روستاهای زرندیه بمدت ده شب بر گزار گردید که با استقبال علاقمندان این هنر سنتی--مذهبی روشدgl0qjpxzk7r65c9zt6an.jpg

در این ده شب تعزیه خوانهایی از پرندک--زاویه--پیک--آسیابک--امیر آباد--مامونیه--قاسم آباد --خورشید آباد روایتهای خود را از صحنه عاشورا با صوتهای  حزن انگیز در معرض دید مردم قرار دادند .

توفیقی داشتم شب دهم آنرا  پنج شنبه شب 94/8/21 در کنار این علاقمندان باشم و تعزیه حضرت عباس را از هیات تعزیه حمزه سید الشهدا مامونیه  نظاره گر باشم .

با توجه با اینکه مکان برای تعزیه ساخته نشده است ولی تعزیه خوانها چنان با احساس  اجرای نقش می کردند که سکوتی همراه اندوه همراه با اشک مسن ترها جذابیت خاصی به صحنه می داد .

با توجه با اینکه برای هر گروه زمان محدودی در نظر گرفته شده است و آنها مجبور هستند بعضی از صحنه ها و اشعار را حذف کنند ولی بازی تعزیه خوانها این نقیصه را جبران کرده بود .

d9l9tdlb7uawcpldq2um.jpg

در این تعزیه افراد زیر به اجرای نقش پرداختند.

قاسم نیک بخش فرزند مرحوم مختار  پیشکسوت تعزیه در نقش کوتاه امام (بعلت کهولت سن)

عباس منصوری فرزند مرحوم محمد آقا نوه مشهدی علی آقا در نقش آمام 

قاسم منظور فرزند مرحوم حاج حمزه نوه قاسم در نقش عباس

مرتضی نیک بخش فرزند قاسم نوه مختار در نقش علی اکبر

محمد وظیفه دار فرزند دبح الله در نقش زینب

علی نیک بخش فرزند قاسم نوه مختار در نقش قاسم

بهمن نیک بخش فرزند قاسم نوه مختار در نقش امام علی

یاسر توکلیان فرزند مرحوم رحمت نوه مرحوم حاج غلامحسین در نقش ابن سعد

علی شاپسندی فرزند مرحوم ولی نوه زینل در نقش شمر

محمد فغانی فرزند ابراهیم نوه مرحوم آقا گل در نقش شمر

علی کاتبی فرزند عبدالله نوه شیخ قاسم در نقش شمر

با تعزیه گردانی مرتضی شاپسندی فرزند مرحوم ولی نوه مرحوم زینل

در این تعزیه مخالف خوانها چنان با اخساس تعزیه می خواندند که همه مجذوب می شدند بخصوص اقای یاسر توکلیان که من برای اولین بار بود ایشان را در لباس تعزیه می دیدم بسیار با احساس می خواند و از همه مهمتر اینکه بیشتر نسخه را حفظ بود که مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته بود .

البته چند دانش آموز سالهای  دور دوران تدریس بنده در دبیرستان  در این برنامه ها اجرای نقش داشتند.مثل آقایان یاسر توکلیان در نقش ابن سعد و علی نیک بخش در نقش امام علی و حمیدرضا لوایی در اجرای نی زنی بسیار شور انگیز و پژند تدارکات بسیار زحمت کشیدند .برای همه آنها ارزوی ـوفیق دارم.  

4vc2q547e2q468b1b536.jpg

اجرای بعدی گروه تعزیه ااز شهر زاویه بود که تعزیه حر ابن ریاحی را انتخاب کرده بودند و من هیچ کدام را نمی شناختم فقط آقای تنها را گفتند پیشکسوت تعزیه در نقش حر است.

همه تعزیه خوانها ی این گروه جوان بودند و در نوع خود جالب بود و بنده فقط نیم ساعت وقت داشتم چون باید به تهران بر می گشتم ناچار شدم بقیه را نبینم .

w9a76kaa8mx0zclskr.jpg

در این گروه اقای تنها بتنهایی  خود یک تعزیه بود خیلی جالب و با احساس می خواند .

متاسفانه دوربین بنده هنگ کرد و نتوانستم تصویر بگیرم با گوشی خود چند عکس از این تعزیه ها گرفتم که در صورت امکان اینجا خواهم گذاشت.

در کنار این تعزیه خوانی میز هیات نظارت بر این گروه هاقرار داشت که اقای بهروز مبصری از محققین هنر نمایش تعزیه وفرزند مرحوم حسن مبصری معلم قدیمی مامونیه و اقای تنها از پیشکسوتان تعزیه در زاویه واحمد منادی از فرهنگیان بازنشسته و تعزیه خوان قدیمی و آقای احمد جوانمرد مدیر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان زرندیه بودند و داوری را بعهده داشتند که از آنها تشکر می کنیم. 

در پایان بسهم خود از مدیریت ارشاد شهرستان --هیات امنای حسینیه مامونیه--تعزیه خوانها --و دیگر عوامل تشکر می کنیم که توانسته اند با کمترین هزینه ده شب مردم را با هنر تعزیه خوانی آشنا کنند و گروه های تعزیه خوان را که سالهای سال است تعزیه می خوانند را دور هم جمع کنند و در معرض نقد و نقادی قرار دهند .

به نظر ما جدای از اجرای بهترین گروه باید از همه این گروه ها بنحو احسن تشکر کنیم زیرا زحمت راه و تهیه ملزومات و هزینه های دیگری که  از جیب خود پرداخته اند و از همه مهمتر قبول کرده اند که افراد انها را داوری کنند .

از دیگر مدیران دولتی شهرستان هم در خواست داریم هر کدام در حوزه کاری خود یک چنین کارهای را ب حضور مردم برنامه ریزی کنند و در کنار مردم و با نها بیشتر همراه باشند. 


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، مناسبتی، گزارش، در خواست
[ جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۹۴ ] [ 10:23 ] [ ebrahim ]
مدتی است از دوستانی که دارای وبلاگ بودند و هستند خبری نیست !!!!!!!!

از جمله این دوستان حاج بهرام همایون است که مدیر وبلاگ (خط خطیهای ذهن من ) می باشد چند ماه است است نه مطلبی می نگارد و نه عکسی می گذارد!!!!!
این روزها که ایام سوگواری ابا عبدالله حسین است جایش خیلی خالی است !!!!
همه ساله ایشان عزاداریهای مردم شهرمان را با هزینه خودش و با رفت و آمد به هیاتهای حوزه شهری بتصویر می کشید و مزدی هم نمی گرفت الا مزد از اربابش حسین (ع).
حال از ایشان بی خبریم و کمی هم نگران !!
خداکند همیشه سلامت و سرحال باشد و دل او را نرجانیده باشیم .
دوستانی که از ایشان خبر دارند سلام ما را برسانید و علت فعال نبودنش را خبر رسانی کند .
  

موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ دوشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۴ ] [ 13:40 ] [ ebrahim ]
فاجعه تاسف بار مکه در روز عید قربان دل هر شنونده را به درد می آورد .

انسانهایی پاک و معصوم که خود قربانی بی مبالاتی مسولین مست دلارهای نفتی شدند .
به عنوان یک انسان از همه مسولین کشورها اعم از مسلمان و غیر مسلمان می خواهیم که با یکپارچگی و تصمیم درست جلو این نوع فاجعه ها را که با تدبیر و مدیریت ساده می توان گرفت را برای همیشه بگیرند .
آل صعود باید بداند که مردم مسلمان برده های آنها نیستند که مثل مردم خود با آنها رفتار کنند 
حاجیان سراسر جهان بویژه ایران عزیز مردمان با فرهنگ و شریفی هستند که دل به خدای بسته و برای اجرای یکی از اصول دینی خود با هزاران امید و آرزو راهی سرزمین وحی شده اند و اکثرا افراد تحصیل کرده و آشنا به حقوق دیگران هستند که بعنوان مهمان در کشور عربستان وارد شده اند پس همه آنها قابل احترام هستند  تا به میهن خود برگردند .
جان آنها با ارزش است بر اثر بی توجهی مسولین عربستان به خاک و خون کشیده نشوند .
ما ضمن ابراز تاسف برای این ضایعه به همه بازماندگان ایرانی و عیر ایرانی سر سلامتی می دهیم و از دولتها می خواهیم برای یک سال هم که شده این عمل واجب را تحریم کنند تا آل صعود بفهمد که  حقظ جان مردم از همه چیز واجب تر است.

موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ جمعه سوم مهر ۱۳۹۴ ] [ 9:42 ] [ ebrahim ]
 
معلمان را تکریم کنیم، دانش آموزان را توانمندمرتضی نظری
پژوهشگر آموزش و پرورش و توسعه انسانی 


آغاز ماه مهر با گشوده شدن درهای ۱۰۵ هزار مدرسه مصادف است. مناسبتی که همیشه و برای همه نسل ها خاطره‌انگیز است. این روزهای خاطره‌انگیز را باید به دو گروه به طور خاص شادباش گفت: معلمان و دانش آموزان.

آغاز سال تحصیلی بهانه‌ای شد تا در دو محور نکاتی را صمیمانه با افکار عمومی و مشفقانه با دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت در میان بنهیم:

یکم: معلمان را تکریم کنیم


برای واژه "تکریم" معانی همچون حرمت نگه داشتن، گرامی داشتن، پاسداشت و احترام گذاردن ذکر شده اما این واژه کلی را اگر بخواهیم به زبان عینی و عملیاتی برای قشر معلم تعریف کنیم شاید با موارد زیر، منظور ما بهتر حاصل شود:

الف: از نظر نقش و تأثیر در ساخت آینده کشور، همین بس که معلمان این توان را دارند که هسته و بذر توقف و ایستایی یا حرکت و پیشرفت را در نظام تربیتی و شخصیتی نسل ها بنشانند.

ب: از نظر سرمایه اجتماعی، در وصف مقبولیت و محبوبیت معلمان همین بس که طبق آخرین نظر سنجی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی(1393)، معلمان در صدر مشاغل دارای بالاترین محبوبیت و رضایت اجتماعی قرار دارند. بنا به این گزارش، میزان رضایت اجتماعی مردم از معلمان 78 درصد بوده است.

معلمان را تکریم کنیم، دانش آموزان را توانمند

ج: از نظر ضریب نفوذ اجتماعی، معلمان به طور مستقیم و غیر مستقیم در هر سال با نزدیک به پانزده میلیون خانواده در کشور ارتباط دارند و به سهم خود بزرگترین رسانه فرهنگی و اجتماعی نظام محسوب می شوند.

د: از حیث سیاسی، معلمان در تمام عرصه ها اعم از انقلاب و دفاع مقدس همیشه همراه کشور و نظام بوده اند.

با این توصیف، به پنج مورد لازم و ضروری برای تکریم معلم در جامعه جدید اشاره می کنم:

1- ما هنوز در نحوه ارتباط کلامی با این قشر شریف که از سرمایه های کشور هستند، مشکل داریم.  ادبیات سخن گفتن با معلمان به ویژه در بخشنامه های سازمانی نباید ادبیات آمرانه باشد. باید شخصیت فرهنگی و استراتژیک آنها در نوع سخن گفتن رعایت شود. 

2- آموزش و پرورش کشور حدود 750 منطقه (اداره) دارد که به امور آموزشی، اداری، مالی و فرهنگی معلمان رسیدگی می کند. این ادارات حلقه واسط وزارت آموزش و پرورش با معلمان کشور هستند. معلمان برای پیگیری امور ریز و درشت خود، کارکنان این ادارات را می بییند و هر نوع رفتار این کارمندان اداری با معلمان در تزریق آرامش یا سلب آسایش معلمان تأثیر مستقیم دارد. پس می توان نتیجه گرفت این کارمندان شریف میانی حتماً باید توجیه شده و اعصاب داشته باشند، معلمان را دوست بدارند، اطلاع رسانی صحیح، شفاف و دلسوزانه کنند و از هرگونه تحکم با معلمان بپرهیزند.

3- رکن خیلی مهم تکریم معلم، ایجاد فضای آزاد و امن در محیط کار آنهاست. معلمان نباید از ابراز نظر نگران باشند. معلمی که نتواند دانش آموزانی آزاد و آزاده بار بیاورد، نسلی زبون و شاگردانی ذلیل و بی اعتماد به نفس تربیت می کند و قطعاً این به نفع فردای میهن ما نیست. تعبیر پسندیده ای در این سالها به گوش می رسد که؛ ما در آموزش و پرورش به دنبال امنیت فرهنگی هستیم نه فرهنگ امنیتی. باید در عمل هم این شعار به نتیجه برسد. معلمان هیچ گاه روبروی نظام نیستند آنها همیشه دلسوز کشور و مردم خود بوده و هستند.

4- تهدید بزرگی که در اغلب کشورها شخصیت حرفه‌ای معلمان را تهدید می کند؛ فاصله معلمان با سوادهای چندگانه و فن آوری های جدید است. تهدید اصلی؛ افت توانمندی‌های تخصصی معلمان در عصر جدید است. 

به باور نگارنده، تکریمی بالاتر از این نیست که متولی اصلی تمشیت امور معلمان- وزارت آموزش و پرورش- برای توانمندسازی معلمان تدبیر اساسی چاره کند. یکی از مأموریت‌های دانشگاه نوپای فرهنگیان، بهسازی نیروی انسانی و ارتقای توانمندی‌های حرفه‌ای معلمان در حین خدمت است. از این نظر برنامه های بسیار خوبی در این دانشگاه در حال انجام است. این دانشگاه با برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی متنوع و مورد نیاز، سعی در توانمندسازی معلمان دارد.

فراموش نکنیم که؛ معلم توانمند، دانش آموز توانمند تربیت می‌کند اما معلم ناتوان و ناهماهنگ با زبانِ زمانه، فقط دانش‌آموز را به ضعف نمی‌کشاند بلکه جامعه‌ای را متوقف می سازد.

5- مصداق دیگر تکریم معلمان، ترمیم وضعیت رفاهی و سلامت آنها است. برخی ناخواسته تلاش می کنند این تصویر را برای جامعه و افکار عمومی ارائه کنند که خواسته و مطالبه معلمان فقط افزایش حقوق است!! به باور نگارنده چنین تصوری ظلم تاریخی به چهره زیبای معلمان است. بهترین تکریم از معلم شاید همین باشد که شرایطی برای معلم ایجاد کنیم که هر روز صبح دانش آموزان در کلاس شاهد معلمی بشّاش، پر انرژی، فعال، خوش پوش، سالم و از نظر جسمی بسیار سرحال باشند. 

توصیه ارزشمند مقام رهبری در اردیبهشت سال جاری در دیدار معلمان و کارکنان آموزش و پرورش بسیار جای تأمل دارد: "برای یک‌چنین دستگاهی هرچه ما هزینه کنیم، هزینه نیست، سرمایه‌گذاری است؛ به این چشم به اقتصاد آموزش و پرورش نگاه کنیم. اقتصاد آموزش و پرورش مثل اقتصاد هیچ دستگاه دیگری نیست؛ اینجا شما هرچه خرج می کنید، در واقع دارید سرمایه‌گذاری می کنید."

شاید انسانی‌ترین نوع تکریم معلم همین باشد که این شریف‌ترین قشر جامعه، هنگام مقایسه خود با سایر کارمندان، نه احساس فقر کنند نه فرق (تبعیض). 

دوم: دانش آموزان را توانمند سازیم


بد نیست نگاهی گذرا به این آمارها داشته باشیم تا همه مسؤولان به ویژه مسؤولان محترم آموزش و پرورش فراموش نکنند در چه مختصات فرهنگی و ارتباطی و برای چه دانش آموزانی برنامه ریزی می کنند:

معلمان را تکریم کنیم، دانش آموزان را توانمند

- ایران از نظر رشد دامنه‌های اینترنتی در صدر کشورهای جهان قرار دارد و مقام اول جمعیت فعال در شبکه‌های اجتماعی را دارد.

- هم اکنون 22 میلیون ایرانی در شبکه های اجتماعی حضور فعال دارند.

- بیش از ۴۲۰۰ سایت نسل سوم و چهارم تلفن همراه در کشور راه اندازی شده و طبق اعلام مقامات رسمی در ابتدای سال ۹۴ ، ۲۰۰ شهر کشور تحت پوشش3G و بیش از ۵۰ شهر تحت پوشش 4G قرار گرفته‌ا‌ند و تا پایان سال این خدمات به دو برابر می‌رسد.

مسؤولان تربیتی وزارت آموزش و پرورش قطعاً می‌دانند که دوران جابجایی مخفیانه دستگاه ویدئو و تماشای یواشکی فیلم های VHS به تاریخ پیوسته است. نسل امروز سوار بر امواج اینترنتی و ماهواره‌ای است و حتی در نقاط محروم نیز از وسایل ارتباطی برخوردار است. بپسندیم یا نپسندیم، این نسل دیگر «نسل بایدها و نبایدهای ما نیست». ما با یک نسل تنوع طلب، هوشمند، منتقد و البته به شدت آسیب‌پذیر مواجهیم. این نسل کمک می خواهد اما کمک همدلانه. باید با این نسل همزبان شویم تا با ما همدل شوند.

هیچ پیام تربیتی، اخلاقی و آموزشی را نباید به این نسل به شکل مستقیم عرضه کرد چون نتیجه اش را همه می‌دانیم: «عدم پذیرش»

از طرفی هیچ خیانتی در حق دانش آموزان بالاتر از این نیست که آینده را در چشم آنها صرفاً برابر با کنکور و قبولی در دانشگاه ترسیم کرد. با کمال تأسف مدارس بسیاری در همین پایتخت به دلیل تعداد قبولی دانش آموزان در کنکور، هر ساله از مناطق آموزش و پرورش لوح تقدیر دریافت می کنند و تشویق می شوند در حالی که واقعیت چیز دیگریست. با هم دو مورد از این واقعیت ها را بخوانیم:

- وزیر کار: تنها ۴ درصد جویندگان کار دارای مهارت هستند. (۷/۲/۹۴- رسانه ها)

- معاون وزیر کار: ۳۰ درصد بیکاران تحصیلات دانشگاهی دارند. (۹/۱۲/۹۳- رسانه ها)

امیدواریم مسؤولان آموزش و پرورش در راستای مسؤولیت اخلاقی خود، خانواده ها را در جریان انقلابی که در مفهوم سواد و تربیت در دنیا به وجود آمده قرار دهند. به خانواده‌ها بگوییم که سال‌هاست مفهوم فقر تغییر کرده؛ از جمله اینکه فقیر کسی است که از آموزش سودمند و کارآمد محروم و از قابلیت و توانمندی برخوردار نباشد. به همین دلیل چه بسیار خانواده‌هایی که تصور می کنند چون فرزندشان را در مدرسه‌ای ثبت نام کرده‌اند که از در و دیوارش بنرهای تبلیغاتی رتبه‌های قبولی کنکور آویزان است، آینده بچه را تضمین کرده‌اند.

آرزومندم روزی همه بپذیریم: کشتن وقت بچه‌ها در قمار کنکور و رقابت پوچ تست‌زنی در مدارسی که به بنگاه اقتصادی بیشتر شباهت دارند تا مدرسه، هرگز به تربیت افراد توانمند نمی‌انجامد.

صحبت از اینکه چه آموزش‌هایی بچه‌ها را توانمند می سازد حاجت به مجالی دیگر دارد. عجالتاً؛ یک بار دیگر آغاز بهار دانایی را به تمام معلمان محبوب به ویژه آموزگاران مدارس ابتدایی که با دشواری‌های بیشتری مواجهند‌، و به دانش آموزان که لشکریان توسعه و رهبران فردای ایران هستند، صمیمانه شادباش می گوییم. 

موضوعات مرتبط: مناسبتی، پژوهشی، در خواست، علمی
[ چهارشنبه یکم مهر ۱۳۹۴ ] [ 16:56 ] [ ebrahim ]

در زرندیه بخصوص شهر مامونیه یک رسم بسیار خوب برای مجالس حتم از دست رفتگان بر گزار می گردد که در کمتر جایی برگزار می شود /
و آن برگزاری یک مجلس ختم برای جند نفر از اموات هست که زمانی به 7 تا 8 ختم را در یک مسجد بویژه در مسجدهای صاحب الزمان (عج) و علی ابن ابیطالب(ع) است که بعلت بزرگ بودن آن هیچ وقت با کمبود فضا مواجه نشده است .
ما در این جا از بانیان اولیه و خدمتگزارن و هیات امنای هر دو مسجد بسیار سپاسگزاریم .
ولی یک تذکر هم به امنای هر دو مسجد در مورد رعایت حال افراد کم توان و پیر مرد و کسانی که مشکل کمر درد یا پا درد دارند را رعایت کنند دیده شده است در مسجد افراد پیر مرد دنبال نشستن روی صندلی می گردند ولی متاسفانه صندلی وجود ندارد .

آیا بهتر نیست مکانهای تکیه گاه را صندلی قرار دهند تا مشکلی برای این افراد درست نشود؟
مردم هم می گویند مردم بابت راحتی مردم چندین صندلی نذر کرده اند ولی در مسجد دیده نمی شود !!
اگر آوردن و بردن صندلی سخت است حداقل به صاحبان عزا تذکر دهید خودشان صندلی ها را بیاورند و ببرند . تا مردم راحت باشند .
خدا می داند مردم مامونیه نسبت به ختم خیلی تعهد دارند که خداقل زمان را در مسجد باشند این مردم سزوار تکریم بیش از اینها هستند .
امیدوارم این صحبتها مورد موافقت مساجد قرر گیرد .


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، در خواست
[ دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 12:33 ] [ ebrahim ]

17 مرداد در ایران عزیز ما روز خبرنگار در تقویمها به ثبت رسیده است.

                   

این روز مهم را به همه خبرنگاران عرصه های اجتماعی و فرهنگی و علمی و ورزشی و سیاسی تبریک می گوییم و امید واریم روزی برسد که هیچ خبرنگار مردمی در سراسر جهان  بخاطر درج خبرهای صنفی خودش مورد بازخواست بی مورد قرار نگیرد و در چرخش اطلاعات آزاد که در جهت منافع ملی است خبرنگاران اختیار داشته باشند.


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، تبریک و تشکر، در خواست، علمی
[ شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 12:46 ] [ ebrahim ]
سلام بر حاج ابراهیم نیکبخش العلما.
طاعات تان مقبول باد.
بلاگفا به ما بسیار لطمه زد.
وبلاگ زرندستان که کلاً گم و گو ر شد.
بخشی از آن از مهر 1391 تا بهمن 1392 در وبلاگ دوستان، از جمله شما، پیوند شده بود. 
مدیریت هم نمی شود کرد. 
ناچاروبلاگ دیگری با همان نام ساختیم. که نشانی اش چنین است:
http://zarandestan3th.blogfa.com/
م.ع.چ


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، در خواست
[ شنبه بیستم تیر ۱۳۹۴ ] [ 12:8 ] [ ebrahim ]
                          بحران آب را جدی بگیریم 

دوستان ما در شهرستان زرندیه--مامونیه در فضای مجازی تلگرام گروهی را درست کرده اند بنام کمپین::آب،محیط،زیست: که در آن علاقمندان برای فرهنگ سازی مصرف آب تلاش می کنند تا با کمبود این نعمت خدا و شیوه درست مصرف کردن آن با هموطنان بگفتگو بنشینند.
در این گروه دوستداران آب و محیط زیست مقرر کرده اند غیر از مطالب اب به هیچ موردی پرداخته ن شود .از دوستان و کارشناسان و زنان و مردادن می خواهیم به این گروه بپیوندند تا شیوه درست مصرف آب را در خانه ها و کشاورزیو کشاورزان و صنعتو صنعتگران و دولتمردان نهادینه کنیم .
به امید انکه هر ایرانی خودیک  مامور محیط زیست و یک مامور آبرسانی باشد.

 


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست، علمی
[ سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 13:45 ] [ ebrahim ]
یکی از خوانندگان این پایگاه از ما خواسته اند به یک سوال پاسخ دهیم:

چند نکته در این مورد ::
1--اسمی از این عزیز نداریم.
2--آدرس و ایمیل هم نگذاشته است.
3--جایی برای پاسخ خصوصی هم نگذاشته است .
4--مطمن نیستم که هدفش چیست؟
با این حساب من پاسخ سوال زیر را خواهم داد:
چگونه با وسیله نقلیه از تهران به روستای توریستی چاناقچی در شهرستان زرندیه می توان رسید ؟و چقدر زمان می برد؟
عرض می کنم باید شما ماشینهای مامونیه را در پاسگاه نعمت آباد سوار شوی و در مامونیه مرکز شهرستان پیاده شوی و در مامونیه هم بمن گفته اند هر روز ساعت11 یک مینی بوس از جلو کمیته امداد به سمت خرقان و نزدیکیهای چاناقچی می رود .
یکبار دیگر هم جند سال قبل یک مسیر دیگر در زرندیه را پرسیده بود ند.
ما همینقدر وظیفه داریم .
و 3 ساعت مسیر این راه است 

موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ چهارشنبه دهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 19:10 ] [ ebrahim ]
به اطلاع دوستان وبلاگ نویس می رسانیم که کسانیکه فعالیتی در زمینه وبلاگ در بلاگفا

داشتند این سایت در خدمات رسانی فعال گردیده است اگرچه بسیاری از نوشته های پیشین فعلا

حذف شده است ولی با از سرگیریمی توانیم به نوشتن ادامه دهیم .

لطفا مثل قبل به کار خود ادامه بدهیم و مسایل شهرمان را دنبال کنیم


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، در خواست
[ شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ ] [ 17:52 ] [ ebrahim ]
                               پی گیری یک خبر فرهنگی ک سینمایی پس از 3 سال 

در اذر 89 خبری روی پایگاه هنر نیوز ثبت شد«««مدیر کل دفتر توسعه فناوری معاونت سینمایی در گفت و گو با هنرنیوز:

محل ساخت شهرک سینمایی از پیشوای ورامین به زرندیه ساوه تغییر کرد «««
 هیات دولت و استان وفرمانداری و نماینده شهرستان باید پی گیر این مطلب مهم می شدند .
بعنوان یک فرهنگی و شهروند می خواستم از مسولین جویا شوم کار به کجا کشید؟ ایا پیشرفت داشته یا نه ؟اگر پروژه به این مهمی در زرندیه اجرا نشده الان چگونه پی گیر ان باشیم و باشید؟ 
اینهم اصل خبر ..............http://www.honarnews.com/vdchqvni.23nz6dftt2.html
لطفا به ادامه مطلب بروید.............................................

موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست، علمی
ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 9:4 ] [ ebrahim ]
این پیام از طرف پایگاه وبلاگ نویسی استان مرکزی »»پلارک»»» برای ما رسیده است . ضمن تبریک به خانواده مجازی در زرندیه به دوست و همکارمان »»»خاح رحیم نیکنام»»» نیز شادباش می گوییم که یک تنه و با تلاش شبانه روزی این افتخار را نصیب مردم زرندیه در عرصه مجازی نمودند. 

از ادراه محترم فرهنگ وارشاد زرندیه و انجمن وبلاگ نویسان زرندیه در خواست داریم به نحو شایسته از ایشان و خانواده قدردانی گردد تا بدانند تلاش انها بی پاسخ نیست . 

                 


دوشنبه 21 بهمن1392 ساعت: 23:32توسط:اخبار سامانه پلارک استان
قابل توجه دوستداران وبلاگ نویسی در زرندیه :
اقای رحیم نیکنام از پیشگامان وبلاگ نویسی در شهرستان زرندیه با کسب امتیاز 3400 امتیاز رتبه خود و شهرستان زرندیه را به عنوان مقام سوم استان در سامانه پلارک تثبیت کرد که جا دارد ضمن تقدیر از ایشان و تبریک به همه وبلاگ نویسان زرندی به خصوص شما پیشکسوت و فعال گرامی مراتب جهت اطلاع و بازنشر حضورتان اعلام گردد. اخبار سامانه استان مرکزی
 وب سایت  

موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، تبریک و تشکر، در خواست، علمی
[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 8:28 ] [ ebrahim ]
مطلب زیر از پایگاه 

http://zarandestan-mahmanye.blogfa.com/ 

 آقای چراغی بر داشته شده است بنظرم جالب رسید

گفتم:دوستان دیگر هم بخوانند و نظر بدهند .

غرور یا مستی دانش!

آیا دانش می تواند سبب غرور یا مستی آدمی شود؟ طبعاً دانش هم به

گونه ای ، توانایی (قدرت) می آفریند. قدرت هم می تواند فساد پذیر

باشد. چه بسا دانشمندانِ مغرور و متکبّر و خودخواه!دانش، الزاماً اخلاق

 نمی آورَد؛ دانشمند متواضع و فروتن، کم دیده می شود. در حدیث

منسوب به امام علی (ع) نیز از «مستی دانش» سخن رفته است:

يَنبَغى لِلعاقِلِ اَن يَحتَرِسَ مِن سُكرِ المالِ وَ سُكرِ القُدرَةِ ، وَ سُكرِ العِلمِ ، وَ

سُكرِ المَدحِ وَ سُكرِ الشَّبابِ ، فَاِنَّ لِكُلِّ ذالِكَ رياحا خَبيثَةً تَسلُبُ العَقلَ وَ

تَستَخِفُّ الوَقارَ ؛

(نزهة الناظر و تنبیه الخاطر،ص84)

حدیث (10) امام على عليه السلام  

 http://nn22.rasekhoonblog.com/

«سزاوار است كه عاقل ، از مستى ثروت، مستیِ قدرت ، مستیِ دانش

،مستیِ ستايش و مستى جوانى بپرهيزد، چرا كه هر يك را، بادهاى

پليدى است كه عقل را نابود مى كند و وقار و هيبت را كم مى کند.»

دیده ام کسانی که در حوزه ای دانشی قابل دارند، اما با دیگران، از موضع

غرور و نخوت برخورد می کنند؛ که این شیوه، درخورِ یک اهل علم نیست.

و چه بهتر که حساب فرهنگ را از علم جدا کنیم؛ چون، آن که دارای

فرهنگ باشد، دارای اخلاق هم هست.

دانشورانی برجسته را هم دیده ام، که در برخورد با دیگران، نهایت فروتنی

 و صمیمیت را دارند.

هنگامِ دانشجویی، به اتاق استادی وارد شدم و پرسش هایی علمی را

مطرح کردم.به نشستن، تعارف کرد. من در مبل نشسته بودم؛ ایشان به

پاسخگویی و توضیح پرداخت؛ من برخاستم که بر نوشته ها اشراف

داشته باشم، ایشان هم برخاست؛ تأکید کردم که بنشیند، گفت : نه!

شما چون برپای ایستاده ای، من نمی نشینم؛ این هم شیوه ی یک

استاد در برابر دانشجوی خود!

نمونه ای دیگر از خودخواهی ها: شاعری (یا بهتر است بگویم: ناظمی) از

دوستان، دوبیت نظم برای من پیامک کرد؛ مانند همه ی پیامک های

منظومش، هیچ احساس و اندیشه ی شاعرانه، یا تصویر های خیال (یا به

 قول خارجی ها «ایماژ»ی ) دربر نداشت. سپاس گزاردم.چند دقیقه پس

از آن، زنگ زد که: هان، چه گونه بود؟ گفتم: بد نبود؛ اجازه بده، دوبیت

شعر از شاعره ای 20 و چند ساله را برایت بخوانم؛ و خواندم و پرسیدم:

چه گونه بود؟ هاج و واج ماند! شعر بانویی که در سنِ نوه ی آن شاعرِ

محترم بود، بسیار قوی و شاعرانه بود و هیچ ادّعایی نداشت، در حالی که

 نظم های آن شاعر! 70 ساله، هیچ احساس و اندیشه ای در انسان

برنمی انگیخت.موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست، علمی
[ دوشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 20:20 ] [ ebrahim ]
دیشب 92/11/16 از شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سخنان رییس جمهور اسلامی ایران حضرت حجت الاسلام والمسلمین  دکتر روحانی البته با تاخیر پخش شد.

سخنان مهمی بودند و لی از نظر بنده ان بخشی که در رابطه با سبد کالا بود بسیار مهمتر و تاثیر گذارتر بود . در این قسمت بود که بالاترین مقام اجرایی کشور در مقابل میلیونها بیننده داخلی و خارجی از نحوه توزیع 5 قلم کالا که در مقابل عظمت این ملت ارزشی ندارد و سختیهایی که بمردم وارد شده """ عذر خواهی """ کردند و یک حرکت درست مدیریتی را انجام دادند که کمتر شاهد ان بوده ایم .

ما باید از ایشان یاد بگیریم اگر جایی از کارمان مشکل داشت و باعث شد مردم به زحمت بیفتند خیلی دوستانه عذر خواهی کنیم و بدنبال توچیه گری و هوچیگری نباشیم .و بدانیم که مردم این نوع نگرش را عزتمندانه می دانند.

و در این جاست که بقول جوانترها.... می گوییم :: روحانی مچکریم!!!!!!!!موضوعات مرتبط: تبریک و تشکر، شعرو ادب و طنز، در خواست
[ پنجشنبه هفدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 10:3 ] [ ebrahim ]
امروز در فضای مجازی مطلبی تحت عنوان """در حاشیه ی نامگزاری معابر و اماکن و محله های شهر ..""" که زحمت انرا حاج رحیم نیکنام "" رییس شورای شهر مامونیه در 2 دوره قبل "" دبیر دینی و عربی دبیرستانهای زرندیه ""مورد وثوق اکثر وبلاگ نویسان ""و فعال اجتماعی و نویسنده مطالب مذهبی و صاحب نظر در امور شهری و ورزشی کشیده است .

این مطلب من را یاد نام گذاری برای فرزندم انداخت که می خواستم برای ایشان نامی انتخاب کنم بمن گفتند: باید از مسولین بپرسیم تا این نام را بتوانی برای فرزندت انتخاب کنی !! البته موافقت هم کردند و نام ""وداد"" را قبول کردند .

حال با این تفاسیر می خواهم بپرسم : نام گذاری محلات مگر قاعده قانون ندارد ؟ که حتما دارد ......

من کار شناس نیستم ولی اقای رحیم نیکنام را نمی توان منکر کارشناس شدنش شد و باید کارشناسان به ادعای ایشان واکنش نشان دهند بویژه شورای محترم شهر مطلب ایشان را عمیق بخوانند و اگر درست است بنحو مقتضی پاسخ بدهند.

و اما مطلب اقای حاج رحیم نیکنام در زیر و ادامه مطلب امده است...............


                         خبرگزاری فارس: 80 درصد معابر شهري شادگان نامگذاري شده است

 چند روزی است بنری در ورودی محله ی زمین شهری مامونیه نصب شده است که در خصوص برگزاری یادواره ی شهدای گرانقدر محله ی زمین شهری اطلاع رسانی نموده و خبر از مداحی آقای حاج مرتضی طاهری مداح و ذاکر مشهور کشوری و برنامه های فرهنگی و مذهبی در حاشیه ی یادواره ی شهدای گرانمایه داده شده است که در همین حد به فال نیک گرفته و از اجرای این برنامه و برنامه های مشابه استقبال می کنم .

اما امری که باعث شد یادداشت حاضر را بنویسم مشاهده نوشته های بنر مذکور با امضاء و زیر نویس و همینطور آدرس " شهرک فاطمیه " بود .

لطفا به ادامه بروید......................

نقل از::::http://www.rahim-niknam.blogfa.com/موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، پژوهشی، در خواست، علمی
ادامه مطلب
[ چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 10:10 ] [ ebrahim ]
یک تذکر و یک انتقاد 

در هفته گذشته خبری در روی صفحه اول اکثر وبلاگهای تاثیر گذار زرندیه قرار گرفت:

»»» سخنرانی دانشجوی دکتری مکانیک اقای عباس نعیمی در نماز جمعه شهر زاویه»»»»»

من و چند تن از  دوستان این خبر را بازتاب دادیم! ولی متاسفانه !!! تا این ساعت هیچ خبری از سخنان ایشان منتشر نشده است! از دوستان خود در شهر زاویه می خواهیم خبر رسانی کنند . ایا سخنرانی شده یا خیر؟؟

اگر سخنرانی شده در چه رابطه ای بوده ؟؟ تا باز هم خبر رسانی کنیم.

اگر هم صحبتهای مهمی نبوده چرا خواستید انرا منتشر کنیم؟؟موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 14:57 ] [ ebrahim ]
نامه زیر از طرف اقای ناصر صلاح رییس انجمن وبلاگ نویسان زرندیه به اقای قربانی جم مدیر شبکه افتاب استان مرکزی نوشته شده است این اولین اقدام یک تشکل مردم نهاد فضای مجازی است که در ان در خواستهایی برای زرندیه از ایشان کرده است ما ضمن سپاس از انجمن وبلاگ نویسان زرندیه این اقدام را به فال نیک می گیریم که علاوه بر اینکه مسولین هم خواسته هایی را مطرح می کنند از طرف وبلاگیان هم در خواستی صورت گرفته می شود .

بسمه تعالی

 

مدیر کل محترم صدا و سیمای استان مرکزی

جناب آقای قربانی جم

سلام علیکم

            حضور شما را در شهرستان زرندیه به دیده منت پذیراییم وبهترین درودها و سلام ها را تقدیم شما مینماییم.بی شک در دنیای مدرن امروزی که افکار متعددی درحال شکل گیری است رسانه صدا و سیما نقش بی بدیلی در مهندسی افکار عمومی ایفا می نماید؛ این شما هستید که به مردم میگویید درکنار اندیشه هایتان به چه چیز هایی هم بیندیشید.

         پاکترین و خالصانه ترین ابراز ارادت های مارا به مردم شریف استان عزیزمان ابلاغ بفرمایید و به آنها بگویید در کنار مردم پاک و با صداقت استان مرکزی به مردم مومن و انقلابی شهرستان زرندیه نیز بیشتر بیندیشید، به آنها بگویید در کنار شهدای بزرگ مانند چمران عزیز، شهید احمد رضا عباسی و شهید آسنجرانی فراهانی به شهیدان بزرگ شهرستان زرندیه ، شهید ابوالقاسم اسدی شهدای عزیز شهر مامونیه پرندک ، زاویه ، خشکرود و رازقان و عزیزانی که در جای جای این شهرستان آرمیده اندو نماد ایثار و مقاومت اند نیز بیشتر بیاندیشید.

         در کنار نظاره مناظر زیبای دریاچه میقان اراک گوشه چشمی هم به سد لار زرندیه بیاندازیدو با تماشای طبیعت هفتاد قله اراک از دلربایی کوههای سربه فلک کشیده زرندیه غفلت نورزند. چشمهای مهربان هم استانی های مان را مهمان صداقت درستی، ایثار ، فداکاری و شجاعت و ایمان مردم شهرستان زرندیه فرمائید.ذهن ها و اندیشه های مورخان را بانشان دادن قرمت پنج هزار ساله  تپه های آجان زرندیه در کنار اراک قهرمان که قدمتی از دوران سلجوقیان دارد به حیرت دعوت فرما؛ گویش ها و لهجه های زیبای مردم و تنوع زبان در شهرستان زرندیه از فارسی و ترکی  گرفته تا تاتی و زرگری و ارمنی در کنار زبان زیبای دلیجان، لهجه با صفای ترکی کمیجانی را به مردم استان بیشتر معرفی فرما ، فرصتی بیشتر مهیا نمایید تا در کنار امیر کبیر فراهانی قهرمان به ابن مسکویه فیلسوف، طبیب و عالم  سده چهارم هجری که از افتخارات این دیار است و همچنین دارندگان عالی ترین مدال های علمی جهان که در این شهرستان بوده و هستند بر مباهات استانمان بیافزایید.

           فرصتی بیشتر عنایت فرمایید تا در کنار حیات وحش زیبای شازند  وهمراه غاز خاکستری وفاخته و عقاب طلایی مردم استان به  سیاهگوش نادر کوههای پیرحیدر و عقاب های تیز پرواز زرندیه و بالابانهای مهاجر این شهرستان نیز بیندیشند، تدبیری مرحمت فرما تا با دیدن ورزشگاه پنج مرداد اراک به یاد بزرگترین مجموعه ورزشی خاور میانه در زرندیه به همراه زمین خاکی فوتبال بچه های زاویه و خشکرود هم بیفتند.

         با معرفی مسیر و موقعیت استراتژیک شهرهای استان عزیزمان یادی هم از جاده ایریشم بیل افتلو و میل نمائید.با دیدن راه پر خطر اراک-خمین یادی هم از کشته های تصادف رانندگی شهرستان زرندیه و گریه های مادرانی که دیگر هرگز فرزندانشان را نخواهند دید نمایید ,و ار ناله های پدری که جگر گوشه اش را از دست داده است یادی نمایید. از مردم استان عزیزمان وشبکه نسیم دعوت فرماییدتا مهمان سفره ی لبخند ها  ولطیفه ها و شادبیهای  مردم خونگرم و باصفای شهرمان باشند تا  لذت با هم خندیدن را بچشیم. دستوری فرمایید تا زحمات همکاران گرامیتان را ما نیز  به راحتی از گیرنده های خود نظاره گر باشیم و لذت ببریم.

              از احساس مسئولیت و زحمات شبانه روزی مسئولین شهرمان که برای رفاه  و آسایش مردم عزیزمان تلاش مینمایند گزارشی تهییه فرماییدتا مورد تشویق مردم قدرشناس قرار گیرند؛ و اگر احیانا مسئولی به ناحق پستی را اشغال کرده و قادر به حل مشکلات مردم نمی باشد عذر خواهی نموده و راه را برای خادمان دلسوز و زحمت کش باز نماید.

خدمات صورت گرفته در بخش درمان از بخش دیالیز گرفته تا ساخت بیمارستان را به  همراه نواقص موجود که صدای له شدن استخوان های عده ای از مردم استانمان بخاطر نبود امکانات  درمانی را به گوش مسئولین محترم استانی و کشوری برسانید.

          به مردم استانمان از افتخار جوانانمان از پیشکسوتان، از وبنگاران ، از ورزشکاران از شاعران و هنرمندان شهرستانمان بگویید. به ما از هوای فردا که آیا خورشید درخشان بربام زرندیه خواهد تابید یا یا باران راحمت الهی برسر ما نازل خواهد گشت بگویید. از دوستی و همدلی و اتحاد مردم شهرستانمان با هم استانی های مومن  ومهربانشان بگویید.

چشمانمان منتظر زیارت مجدد شما  ودلهایمان همراه دغدغه های دلسوزانه شما و لب هایمان دعا گوی م شماست. پایدار ویربلند باشید.

 ناصر صلاح

رئیس هیئت مدیره انجمن وبلاگ نویسان شهرستان زرندیهموضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ سه شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 22:3 ] [ ebrahim ]

*-*-*

در این جلسه که مورخ 92/11/02 در مکان اداره ارشاد زرندیه با حضور آقایان رحیم نیکنام ،محمد ساعدی، ناصر صلاح، حجه الاسلام نجارلو، کریم صلاح، سیدرضا کشفی ، اینجانب و جناب آقای جوانمرد ریاست محترم اداره ارشاد برگزار گردید .

در این جلسه ضمن تشکر از هیات موسس این انجمن آقایان چراغی،دکتر طباطبایی" نیکبخش ، ساعدی ونیکنام نسبت به اخذ اساسنامه و رای گیری در خصوص مسئولیت افراد اقدام گردید که در آخر :


آقای ناصر صلاح به عنوان رئیسhttp://nasersalah.blogfa.com/

آقای رحیم نیکنام به عنوان نائب رئیسhttp://www.rahim-niknam.blogfa.com/

آقای حجه الاسلام نجارلو به عنوان خزانه دارhttp://vfd.blogfa.com/

آقای سید رضا کشفی به عنوان دبیر اجرایی http://seyedreza.ir/

 اقای بهرام همایون به عنوان روابط عمومی منصوب گردیدند.http://ordinary.blogsky.com/


برای همه این دوستان ارزوی سلامتی و خدمت به مردم را داریم امید داریم برای عزیزان وبلاگ نویس که بی مزد و منت برای زرندیه دلسوزی و نظرات خیر خواهانه می دهند جایگاهی در بین مردم ومسولین مهیا کنند .
در خواست می کنیم نظرات مفید و کارساز بصورت بیانیه باشد و از اظهار نظر شخصی بعنوان عضو انجمن وبلاگ نویسان پرهیز کنند واز حب و بغض شخصی نسبت به دیگر وبلاگیان خود داری گردد و از کنترل افراد و در چهار چوب قرار دادن نوشته های دیگران اجتناب فرمایید و چه انهایی که شرکت داشتند و چه انهایی که شرکت نداشتند و مخالف شما هستند با کرامت به انها نگاه شود.

باز هم از بهرام همایون تشکر می کنیم که در خدمت بخشی از جامعه است و توقعی هم ندارد .

http://ordinary.blogsky.com/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86
موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، تبریک و تشکر، در خواست
[ پنجشنبه سوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 20:22 ] [ ebrahim ]
این پیام از طرف اقای وحید شعبانلو عضو محترم شورای شهر زاویه برای ما ارسال گردیده است که انرا باز نشر می کنیم باشد که بدانند ما زاویه دیدمان فراری است و افق پیشرفت را برای زرندیه و همه اهالی ان در همه جای ان می خواهیم  و همه چیز را برای همگان می خواهیم ما باید به مسولین بگوییم که مردم را فقط برای روزهای انتخابات و راهپیماییها نخواهید .نباید هر4 سال به 4 سال سراغ  مردم برویم مردم در همه جا قابل احترامند و در همه حال نیاز دارند مسولین بروند و حال انها را بپرسند تا انتخابت بعد رویشان بشود که به انها بگویند بیایید رای بدهید.

در ضمن بزرگترهای هر شهر یا صنف یا جمع به کوچکترها یاد دهند که بدگویی دیگران را انجام ندهیند .به جای ان یاد دهیم چگونه درخواست کنیم ؟چگونه اعتراض کنیم؟چگونه انتقاد کنیم ؟ چگونه بنویسیم؟ چگونه ننویسیم؟چگونه رو بازی کنیم؟ چگونه عذر خواهی گنیم؟ویاد دهیم که سعی کنیم ظاهر و باطن خود را یکجور نشان دهیم که مردم کشته و مرده و  سزاوار این نوع نگرش هستند.........

   از اقای شعبانلو بسیار سپاسگزاری می کنیم و برای ایشان و دوستانشان در شورای شهر زاویه ارزوی توفیق در خدمت به مردم خوب و فهیم زاویه و بالاتر از ان خدمت به زرندیه و استان مرکزی و ایران همیشه جاویدان را داریم .

یکشنبه 15 دی1392 ساعت: 12:16توسط:وحید شعبانلو
اتحاد ، رمز پیشرفت
شهرستان زرندیه پتانسیل های فراوانی برای پیشرفت دارد که بی شک بزرگترین آنها وجود مردمان با فرهنگ و خونگرمی است که در همه صحنه ها بدون کوچکترین چشمداشتی حضور داشته اند. دوران دفاع مقدس بزرگترین میدانی بود که غیرت و تعصب مردان این سرزمین را نمایان کرد. وجود 343 شهید و 485 جانباز و 21 آزاده در این شهرستان شاهدی بر ادعای ماست. اتحاد و همدلی مردمان آن روزگار سرمشقی بود برای آیندگان .
... و امروز که در سایه سار حضور جوانان بادانش و با فرهنگ و رهنمود بزرگان خردمند و با تجربه، می خواهیم شاهد پیشرفت و آبادانی شهرهایمان باشیم، باید به درسی که آموخته ایم عمل نماییم و نگذاریم اتحاد و همدلی ما به علت اختلاف نظر و اختلاف سلیقه هایمان ، ناخواسته و ندانسته به اتفاق و کدورت تبدیل شود.
باید بدون تعصب برای پیشرفت شهرهایمان تلاش کنیم زیرا در پیشرفت هر شهری ، شهر دیگر ذی نفع است. ما می توانیم با توجه به پتانسیل هایی که داریم با همکاری هم جایگاه شهرستان را در سطح کشور ارتقاء ببخشیم و در این راه اگر خود را درگیر مسایل حاشیه ای و اختلاف نظرها کنیم دیگران استفاده خواهند کرد. نباید با نگاه حذف یکدیگر پیش برویم چرا که در این صورت باید توان و نیرویمان را صرف رقابتی بکنیم که بردی برای هیچ گروه نخواهد داشت . لازمه پیشرفت زرندیه ، استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان و برقراری اتحاد بیشتر میان مردم است. ما می توانیم با ارتباط و همکاری با یکدیگر مشکلات منطقه ای را بررسی و حل کنیم . و در این بین هرگاه اختلاف نظری داشتیم می توانیم با روی خوش و زبانی خوشتر با هم صحبت کنیم و سوء تفاهم ها را برطرف نماییم .
به امید فردایی بهتر برای مردمان با فرهنگ و با دانش شهرستان زرندیه

موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ یکشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۲ ] [ 17:4 ] [ ebrahim ]
گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org 


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org 


موضوعات مرتبط: هنری، شعرو ادب و طنز، در خواست
[ شنبه چهاردهم دی ۱۳۹۲ ] [ 20:3 ] [ ebrahim ]
این نظر از طرف همشهریمان اقای جواد میر گلو بیات است بدیده منت ان را درج می کنیم تا نشان دهیم :دل بی کینه پر از صلح وصفا هست هنوز

از دوستان عزیز می خواهیم به همدیگر توهین نکنیم واحترام همه همشهریان را نگهداریم و برای ابادانی و توسعه زرندیه دست بدست هم در کنار مسولین دلسوز باشیم و سعی کنیم خطای یکدیگر را با کرامت و بزرگواری ببخشیم امید است کارهای ما در جهت خدمت به مردم و کشور عزیزمان ایران باشد:

  شهدای گمنام


بزرگواران گرامی آقایان چراغی و نیک بخش.سلام علیکم.

بنده موضوعی را در مورد تدفین شهدای گمنام نگاشتم.که در موردشان بحث شد و بنده در پست قبلی از مرد فهیم مامونیه بخاطر سو ءبرداشت پیش آمده معذرت خواهی کردم.بنده نه شما را دیده ام و نه می شناسم(کم سعادت بوده ایم ) اما به دلیل احترام به بزرگ تر از خود سعی کردم تا از طریق شما بزرگواران در تلطیف فضا بکوشم.لذا خواهشم این است که چند وبلاگ معلوم الحال که دایم در حال سخن پراکنی و گاها توهین به مردم زاویه هستند را کنترل و نصیحت بفرمایید.بنده اگر توجهی به این فضا کردم به خاطر ورود فرهیختگانی چون شما بوده است وگرنه عزیزان فحاش که در حد ما نیستند.ادامه این روند به صلاح نیست.

موضوعات مرتبط: تبریک و تشکر، در خواست
[ پنجشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۲ ] [ 9:29 ] [ ebrahim ]
مطلبی را در وبلاگ اگهی-ازادی-ابادانی خواندم که اعتراضی داشت به دفن 2 شهید گمنام در بهشت منصو ر(س) و مزار گلگون کفنان و جاویدالاثران مامونیه بود ایشان که سنشان به بعد از جنگ می خورد و خود را دانشجوی ارشد می داند و فکر کنم یکبار هم به مزار شهدای مامونیه نیامده است و یا نمی داند چند شهید والامقام در این مزار ارمیده اند زبان به اعتراض گشوده و به نظر این حقیر به مردم توهین نموده است و اظهار نموده است:

مطلب برادر روزنامه زاویه را حجت صحت عمل قرار میدهم و اعلام میکنم اگر قرار باشد پیکر مطهر شهدا در شهرستان زرندیه به خاک سپرده شوند تنها جایی که استحقاق این عمل مبارک را ندارد شهر مامونیه است.چرا که مردمان شهرهای دیگر همچون زاویه و صدر اباد نشان داده اند شهید پرور تر از مردم مامونیه هستند و علاقه شان به شهید و شهادت بیش از جاهای دیگر است.تعداد شهدا دلیل مبین عرض ما هستند.

برادر بزرگوار شما حق دارید از مسولین شهر خود یا شهرستان یا کشور یا جهان بخواهید کره ماه را پایین بکشند و  در میدان زاویه قرار دهند این حق باعث نمی شود که به احدی از افراد جامعه چه مامونیه چه هر جای دیگر توهین کنید. تراز شما برای ابراز علاقه به شهدا  چه جیزی است؟؟؟ نمی خواهم پاسخ دهید می خواهم به عنوان یک همشهری و یک معلم ریاضی بگویم که دنیا دهکده کوچکی بیش نیست و انوقت مامونیه و زاویه در این صفحه مختصاتی  کجاست؟ سعی نکنیم با دعوای حیدری--نعمتی از ابادانی شهرمان غافل شویم .مسولین ما بارها گفته اند ما  مثلا با مردم امریکا محالف نیستیم بلکه با نظام سلطه مخالفیم حال شمای تحصیل کرده در مخالفت با مامونیه مطلبی در این فضا منتشر می کنید که در ان واحد هزاران کیلومتر انطرفتر ان را می خوانند و انوقت در باره مردم چه فکر می کنند؟؟

نمی خواستم این مطالب را بگویم ولی ناچار شدم که بگویم همان اقای ایت الله موسوی خویینیها و مرحوم ایت الله توسلی رییس دفتر حضرت امام (ره) و ایت الله محقق داماد بزرگ  و ایت الله یثربی و ایت الله ابطحی سالهایی که شما نبودید در همین مامونیه منبر رفته اند و مردم ر ارشاد کرده اند و هنوز هم بعضی با انها رابطه دارند می توانید فعلا از اقای موسوی خویینیها بپرسید.

 مردم مامونیه هیچ زمانی باری بر دوش نظام و مسولین نبوده اند و همیشه در کنار مسولین برای همه مردم زرندیه تلاش می کنند و همیشه خیر خواه هستند و کمتر زبان به شکایت می گشایند .

ودر پایان : 

بیایید جهان را سخت بشکافیم و طرحی نو در اندازیم.

با امید انکه همه به دانایی و رسالت خداگونگی خود برسیم که با چشم رحمت به همه جا و هم کس و هم چیز نگاه کنیم.نه با چشم زحمت!!!!!!!!!!!!!!!!  


موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ یکشنبه هشتم دی ۱۳۹۲ ] [ 23:11 ] [ ebrahim ]
این مطلب را عینا از (http://mamuniyehshahreman.blogfa.com/)  نقل می کنم .

اینهم عکسش که همه ایشان را بشناسند البته با اجازه مدیر این پایگاه اگر راضی نیست از او به یک اشاره از ما بسر دویدن .

حرف از ما قضاوت از شما

چهار شنبه 4 دی ماه 92 با مطلبی با عنوان مدیریت مدبرانه در وبلاگ بی پروفایل روزنامه زاویه مواجه شدم که طبق معمول خود را عاقل تر از همه و دیگران را معدن عیب و بی کفایتی فرض کرده بود! که بنده کامنتی به شرح زیر برای ایشان درج کردم:((سلام ! برادربسیجی عزیز!! شما که دم از قانون میزنی باید اطلاع داشته باشید که در قانون برای اظهار نظر باید دارای هویت بود!! شما اولین قدم را بردار و بعد دم از قانون بزن!! شما که در هر موضوعی که به نظرت اشتباه است با اجازه خود وارد میشوی و به قول خود چند خطی متذکر میشوی مگر نفرموده اید که نباید برای موجه قرار دادن خود دیگران را غیر موجه کنیم!! خیال خام توهین نیست؟؟ پس ولایت مداریتان چی شد که زحمات عده ای گرانقدر را که برای نام زرند و زرندیه سالها تلاش کرده اند را نادیده گرفته اید و هدف از تشکیل این انجمن را که جز این نبوده است را خیال خام پنداشته اید!! به نظر بنده گمنام یا بی نام بودن شما حق اظهار نظر در این موضوع را از شما گرفته است چون یا از پیامد مطالبتان هراس دارید یا به صحت حرفهای خود ایمان ندارید که بی نام سخن میگویید!! البته باید جسارت و بی ادبی بنده را ببخشید که به خودم این اجازه رو دادم که چند خطی متذکر بشم و نظرم رو بگم و امیدوارم از بنده دلخور نشده باشید)) اما امروز که دوباره به وبلاگ ایشان مراجعه کردم تا جواب ایشان را ببینم متوجه شدم که نظرم بنده را تایید که نکرده اند حتی جواب سلام بنده را هم به صورت یک جواب خشک و خالی نداده اند! خواهشا اسم بسیجی رو از روی خود بردارید چون مرام بچه های بسیجی غیر از اینی هست که شما پیش گرفته اید!! البته به یاد دارم که چندی قبل هم نظر بنده را سانسور کرده بودند و وقتی علت را جویا شدم در جواب گفتند که نمیخواهند من در بین دیگران خراب شوم یعنی اینکه ایشون مصلحت بنده را بیشتر میدانند و شعور خودم نمیرسه! اما مطلب جدید ایشون خیلی خیلی خنده دار بود و البته یکم تاسف بر انگیز! تاسف بر انگیز از این جهت که ایشون قلم توانایی دارند اما عینک بد بینی و خود بالا بینی ایشون مانع از استقاده مثبت از این قلم میشود!

! و خنده دار از این لحاظ که ایشون در نشست صمیمی وبلاگ نویسان زرندی تبار مورخ 5 دی ماه 92 حضور نداشته اما در مطلب شان انگار میدان جنگ را توصیف کرده اند و باز خود را موجه دانسته و دیگران را غیر موجه فرض کرده اند! ایشون خواسته یا نا خواسته ،دانسته یا ندانسته مکرر به دیگران بی احترامی می کنند! به همین دلیل از لیست پیوند های این وبلاگ حذف میشوند!موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست
[ شنبه هفتم دی ۱۳۹۲ ] [ 18:0 ] [ ebrahim ]
با همت وتلاش عده ای وبلاگ نویس در فضای مجازی زرندیه در بین شهرهای استان مرکزی توانسته است تا به اینجا با کسب 455 امتیاز مقام سومی را کسب کندhttp://polarak.ir./

ما این تلاش عزیزان را ارج می نهیم و به همه انهایی که در این فضا فعالند و مطلب می فرستند درود می فرستیم و از همه انها تشکر می نماییم.

این گرامیان با هزینه های زیاد برای وقت گرانقدر خود و زندگی شخصی و هزینه های دیگر باعث شدند نام شهرستان زرندیه در استان بدرخشد جا دارد مسولین به نحو مقتضی از این دوستان قدر دانی کنند.

در این جا نیز از برادر بزرگوارمان اقای رحیم نیکنام مدیر چند وبلاگ وسایت که از ما بیشتر در این زمینه زحمت می کشند و هر روز مطلب تازه در وبلاگ وسایت خود http://www.rahim-niknam.blogfa.com/  قرار می دهند و با ارسال مطالب خود به استان باعث مطرح شدن نام زرندیه شده اند تشکر می نماییم خداوند ایشان را  سلامتی بدهد تا ما بتوانیم از ارشادات ایشان استفاده کنیم.

لازم بذکر است در این سایت هر وقت می خواهیم پیغام یا مطلبی بگذاریم پیغام می دهد: باید عضو شوید !!!از مسولین این سایت می خواهیم حداقل کسانی که عضو هستند را اذیت نکنند !!!!من که هر بار می روم مطلب جدید بگذارم برایم پیغام می اید که عضو شوید !!!!در صورتی که من عضو هستم از مدیر ان در خواست می کنم حداقل بمن پاسخ دهد!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

در همین جا از همه نویسندگان در فضای مجازی بویژه جوانان هم درخواست می کنیم در روز 5شنبه در محل اداره ارشاد برای تشکیل انجمن وبلاگ نویسان زرندیه حضور بهم رسانند.


موضوعات مرتبط: اخبار کوتاه و اطلاعیه، تبریک و تشکر، در خواست
[ سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ ] [ 20:36 ] [ ebrahim ]

به گزارش ایرنا، یک شهروند زرندیه ای در این خصوص می گوید: در زمان حاضر این شهرستان یک بیمارستان در منطقه آسیابک دارد که جوابگوی نیاز درمانی مردم نیست.

ˈاحمد کریم نژادˈ با اشاره به این که این بیمارستان از قدمت بالایی برخوردار است، افزود: نبود پزشک متخصص، فرسودگی بنا و انجام درمان سرپایی از مشکلات مردم این شهرستان است.

 لطفا به ادامه مطلب بروید.............

نقل از:http://khabarfarsi.com/ext/7451615


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، گزارش، در خواست، علمی
ادامه مطلب
[ یکشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۲ ] [ 20:31 ] [ ebrahim ]

            

قابل توجه عموم برادران و خواهران فعال در عرصه ي مجازي :

بدينوسيله به اطلاع كليه ي برادران و خواهراني كه در عرصه ي مجازي و در زمينه ي وبلاگ نويسي و مديريت وبگاه ها فعاليت مي كنند مي رسانيم :

اداره ي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان زرنديه در نظر دارد با فراخوان عمومي وبلاگ نويسان و مديران سايت ها و وبلاگ هايي كه در محدوده ي شهرستان زرنديه و شهرهاي (مامونيه - زاويه - پرندك - خشكرود- رازقان ) و همينطور روستاهاي بخش مركزي و بخش خرقان  و همچنين زرندي تبارهايي كه در ساير شهرهاي ميهن اسلامي و احيانا ساير كشورها وبلاگ يا وب سايتي را اداره مي كنند و يا به نوشتن   وبلاگي ميادرت مي ورزند ،نسبت به تشكيل رسمي و قانوني انجمن وبلاگ نويسان و رسانه هاي ديجيتال شهرستان زرنديه اقدام نمايد - 

ياد آور مي شود انجمن وبلاگ نويسان و رسانه هاي ديجيتال شهرستان  زرنديه يك انجمن صنفي خواهد بود كه در چهارچوب مقررات و قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران فعاليت خواهد كرد .

انجمن مزبور يك انجمن مستقل است كه در تعامل سازنده با اداره ي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان اهداف اطلاع رساني و اگاهي بخشي و ارتقاي سطح علمي اعضا و ساير شهروندان را دنبال خواهد نمود .

انجمن وبلاگ نويسان شهرستان پس از ثبت قانوني در چهارچوب اساس نامه اي كه به تصويب مجمع عمومي مي رسد و با لحاظ ضوابط و مقررات كلي نظام فعاليت خواهد نمود .

كليه ي مراحل اطلاع رساني و فراخوان و صدور بخشنامه و دستورالعمل هايي كه در آينده توسط انجمن وبلاگ نويسان صادر گردد. در فضاي مجازي و صرفا از طريق وبلاگ  هاي مختص انجمن وبلاگ نويسان شهرستان  منتشر و به اطلاع عموم خواهد رسيد .

عموم برادران و خواهراني كه وبلاگ نويسي مي كنند به عنوان اعضاي انجمن در جلسه ي مجمع عمومي حضور يافته و حق راي براي تعيين هيات مديره ي انجمن را خواهند داشت .

هر كدام از مديران ويلاگ يا وب سايت ها منحصرا به عنوان يك عضو بوده و داراي حق يك راي مي باشند كه مي توانند در انتخابات از حق راي حود استفاده كنند ..

زمان و مكان و ساير جزئيات جلسه ي مجمع عمومي تشكيل انجمن وبلاگ نويسان و رسانه هاي ديجيتال شهرستان زرنديه متعاقبا از طريق اين وبلاگ ،  وبلاگ و وب سايت هاي اداره ي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان زرنديه و ديگر وبلاگ هاي فعال در شهرستان به اطلاع خواهد رسيد .

از عموم برادران و خواهران عزيز فعال در عرصه ي فضاي مجازي و وبلاگ نويسي  در شهرستان زرنديه تقاضا مي شود براي تشكيل و ثبت قانوني  و رسمي انجمن مزبور و بهره مندي از مزاياي اين نهاد صنفي و در راستاي رشد و توسعه ي وبلاگ نويسي ، در جلسه ي مجمع عمومي  به شكل فعال و صميمي حضور  يافته و انتفادات و پيشنهادات و رهنمودها و نقطه نظرات خود را براي بهبود كيفي و كمي امر مزبور ارائه نمايند .

اداره ي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان زرنديه در كليه ي مراحل تشكيل انجمن از قبيل فراخوان - تشكيل مجمع عمومي - انتخابات هيات مديره - تنظيم و تصويب اساسنامه - ثبت  رسمي انجمن - و فعاليت هاي انجمن مستمرا نظارت خواهد داشت و از هيچگونه مساعدت و معاضدت دريغ نخواهد ورزيد .

موفقيت  تمامي فعالان عرصه ي وبلاگ نويسي و رسانه هاي ديجيتال شهرستان زرنديه را آرزو مي كنيم .

نقل از::::http://www.rahim-niknam.blogfa.com/


موضوعات مرتبط: خبر و گزارش، اخبار کوتاه و اطلاعیه، در خواست، علمی
[ یکشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۲ ] [ 19:49 ] [ ebrahim ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدا / بخش زرند و بخش خرقان ، در جنوب استان تهران ، از دی 1381 تشکیل یک شهرستان ، به نام «زرندیه» داده است .در این وبلاگ پیرامون این شهرستان سخن می گویم و خبر و نظر و حرف و حدیث . ابراهیم نیکبخش دبیر ریاضی اهل مامونیه
برچسب‌ها وب
امکانات وب
ss
تماس با ما
http://www.Avazak.ir --> دریافت همین آهنگ

اهنگ اهنگ ss sss < a href = "Http://Polarak.ir./Alodegi-Arak/" style = "position: fixed; z-index: 999; top: 0px; left: 0px;" > < img border = "0" src = "Http://Polarak.ir./Uploads/Cloud.png" > sss22

وبلاگ اشعار کامل شاعران

33a href="http://www.ehda.ir">sss

aaa aaa